Понеділок, 24.06.2019, 12:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень профорієнтації 2018

Тиждень профорієнтації в Шевченківській школі-інтернаті

         З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, в нашій школі з 15 по 19 січня 2018 року проводився   Тиждень професійної орієнтації.

        В рамках тематичного тижня до школи були запрошені майстри виробничого навчання Миколаївського професійно-промислового ліцею Дементьєва Л.І., Нестеренко Л.І., Старікова А.І., які  для випускників 9 класу провели майстер-клас з карвінгу та пошиття взуття; розповіли про популярні професії на сучасному ринку праці та можливості отримати спеціальність за здібностями учнів.

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

Вхід на сайт
Пошук

Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат © 2019
Сайт управляється системою uCoz