Понеділок, 24.06.2019, 12:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ КНИГИ

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ КНИГИ

                 З 02 по 06 квітня 2018 року в Шевченківській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів пройшов тиждень дитячої та юнацької книги.

                Бібліотекарем школи-інтернату Яламовою Людмилою Володимирівною організовано та проведено заходи: на загальношкільній лінійці відзначено найкращих читачів бібліотеки серед учнів 1-9 класів, проведено тематичну виставку літератури «Подорож у світ казки», галерею висловів про книгу «Вічна магія книги», конкурс малюнків «Книжковий світ дитячими очима» (1-4 класи), огляд літератури «Книга – мудрий, добрий друг, книга знає все навкруг» (5-9 класи).

             У приміщенні бібліотеки відбулась посвята першачків в читачі «Відкриває двері казка».

            Діти дізнались, що означає слово бібліотека, що таке "абонемент", "читальний зал", де розміщені книги. Учні також ознайомились з основними правилами користування бібліотеки і книг. Кожний "першачок" отримав листівку - обіцянку юного читача, позмагалися у знанні змісту казок та їх героїв, усвідомили, що читати – це дуже цікаво та пізнавально.

           Учнівський актив бібліотеки (учні 6-9 класів Парусова Катерина, Олійник Діана, Пащенко Едуард, Терещук Ірина, Єлфімов Микита, Волкац Володимир, Тарандушка Ольга) допомогли у проведенні заходів.

Л.О.Лебедєва, заступник директора з НВР

Шевченківської ЗОШІ І-ІІ ступенів

Тел.: 68-42-81

Вхід на сайт
Пошук

Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат © 2019
Сайт управляється системою uCoz