Вівторок, 11.08.2020, 13:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гурток "Паперові фантазії"

Гурток паперопластики «Паперові фантазії»

Керівник Покотилова Ірина Сергіївна

Одним з актуальних завдань сучасної освіти є розвиток творчого, нестандартного просторового мислення і застосування його у практичній діяльності. І чим раніше діти будуть залучені до цього процесу, тим легше вони в подальшому будуть стверджуватися як особистості, проявляти творчий індивідуальний потенціал.

Навчальна програма реалізується у гуртку естетичного напряму та спрямована на вихованців віком від 7 до 13 років (2-7 класи).

Основні завдання роботи гуртка полягають у формуванні пізнавальної (оволодіння знаннями про папір, його виробництво, види, властивості, способи конструювання з паперу), практичної (формування вмінь і навичок роботи з папером; виготовлення поробок у різних техніках, застосування основних прийомів роботи), творчої (формування творчої особистості, емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток; задоволення потреби особистості у творчій самореалізації), соціальної (виховання культури праці; формування дружніх стосунків у колективі; відчуття відповідальності, колективізму, взаємодопомоги) компетентностей.

На заняттях застосовуються різноманітні методи навчання: пояснювально-ілюстративні, репродуктивні та проблемно-пошукові. Під час занять використовуються сюжетно-рольові ігри, ігри-конкурси, пальчикові ігри тощо.

Перевірка та оцінювання знань й умінь учнів здійснюється під час використання ними практичних робіт, участі у конкурсах, виставках, святах, загальношкільних заходах.

           

Вхід на сайт
Пошук

Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат © 2020
Сайт управляється системою uCoz